Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.
264 įrašai(-ų).
Fragilea parašė 2014 spalio 17   15:24:
GJK!

Ar gali pats zmogus issimelsti  issilaisvinti,jeigu jisai yra prakeiktas ir pan?Ar be egzorcisto pagalbos niekaip? 
Atsakė: Administracija
GJK, 

gali ir pats žmogus išsilaisvinti, jeigu yra prakeiktas. Tam reikalinga malda ir visiškas atleidimas, bet daug lengviau ir greičiau, kai padeda žmogus, kuris gerai žino, kaip padėti.
kun. Edmundas
Jurgita. parašė 2014 rugsėjo 30   09:41:
Garbė Jėzui Kristui,

Norėčiau paklausti. Tiek Jūsų tinklapyje yra nurodomi vengtini ženlai, tiek ir Naujajama Testamente yra  kalbama. Ten rašoma apie šešetus. Kaip reikėtų kasdienybėje susigaudyti? Esu jautrus žmogus. Na tokią skaičių kombinaciją galima aptikti ir telefonų numeriuose, ir įmonių koduose, prekiu koduose ir pan. Tai kaip reikėtų elgtis tuomet? Ar tai kažką reiškia?Tiesa sakant kai apie tai paskaičiau, na ėmiau stengtis vengti  tiek prekių, kurių koduose matau tokia kombinaciją, jei pamatau nusipirktoje vėlgi stengiuosi nenaudoti ar net išmetu kartai, net gavus darbo pasiūlymą ir pamačius, kad įmonės vieno filialo tel numeryje tokia kombinacija taip pat nežinau, kaip elgtis..., ima  abejonės , baimės, kad gal ir čia kažkas netaip...ir tos mintys tokios įkyrios. Gal gali te atsakyti išsamiau, nes tos mintys kai užsisuka tai sunku išsinarplioti. Kad ir šioje situacijoje atmesiu pasiūlymą atrodys kad gal kreipiu dėmesį į dalyką kuris nėra tas apie kurį kalbama, priimsiu pasiūlymą vėl kankins mintys, kad gal čia blogai kažkas... Taip pat vengtinuose ženkluose užsimenama ir apie drugelį, bet vėlgi, tai kur tai reiškiantis kažką, o kur ne. Juk ant drabužių, dėžučių  ir t.t net ir žvakučių drugelio formų  yra, kurios išlietos na be "antenėlių". Tai kaip susigaudyti, kur jau reiškia kažką, o kur tiesiog paprastas piešinys, ar gaminys. Ir kaip reaguoti? Prašyčiau sukonkretinti, ir padėti susigaudyti. Būčiau dėkinga už  atsakymą.

Su Dievu
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,

skaičiai visi yra geri ir nereikia jų bijoti. Jeigu kur nors pasitaiko skaičių kombinacija 66, ar tai namo numeris, ar buto, ar telefono, ar dar kur nors, tai nieko nereiškia. Bet jeigu žmogus pats prašo tokio mašinos numerio, žinodamas kodėl nori, tada gali būti negerai.

Turėtume žinoti reikšmę ir ženklų, kuriuos nešiojame. Katalikams negalima nešioti satanistinių ženklų, kaukolių, kitų tikėjimų simbolių. Tačiau jokių ženklų neturime sureikšminti. Dievas yra virš visko. Ne ženklai gali nulemti mūsų gyvenimą, bet sąmoningas apsisprendimas už Viešpatį. Jis mus saugos, jeigu pasivesime jo globai.

Kun. Edmundas
Naty parašė 2014 rugsėjo 11   18:13:
Sveiki. 

Nebeišmanau, kaip sau padėti. Susiklosčius aplinkybėms kreipiausi į ateistę psichologę, kurios terapija man netiko, kurios metu ji man pasakė nemalonių žodžių. Pradėjo kankinti didžiulis nerimas. Meldžiausi, kad tai praeitų, ir praėjo. Tačiau problema ta, kad nepamiršau tų žodžių, tos situacijos, ir dabar tie žodžiai stovi man atmintyje kaip įkyri mintis. Vaikščiojau pas kitą psichologą, bet ir jis nesugebėjo man padėti. Iš prigimties esu lb jautri. Apskritai tuo metu kankino neigiamos mintys, daug neigimaų dalykų skaičiau, o dabar pasekmės to, kad net kankino suicidinės mintys. Ar čia mano jautrumas lb didelis, ar įsileidau piktąjį. Ar malda padėtų pamiršto nemalonią situaciją? Kaip ilgai reikėtų melstis? Pati esu ne katalikė, bet krikščionė tikinti. Kai aprimo nerimas nustojau melstis. O dabar matau, kad neatsikratau tų žodžių. Patarkite, ką daryti tokiu atveju. Žinau reikia atleisti ir melstis.
Atsakė: Administracija
GJK,

gerai, kad esate krikščionė, nes su Dievo pagalba įmanoma įveikti visus sunkumus. Pati atsakėte ką reikia daryti: "atleisti ir melstis". Piktoji dvasia stengiasi mus įtikinti, jog turime prisiminti su nuoskauda nemalonias situacijas. Neatleisdami kenkiam sau, nuoskauda gadina sveikatą. Vienintelis kelias - atleidimas. Kai žmogus yra sužeistas morališkai, tada piktoji dvasia stengiasi dar labiau sužlugdyti žmogų. Tada atsiranda suicidinės mintys. Jas reikia varyti Jėzaus Kristaus vardu šalin. Prašykite Viešpatį Jėzų, kad priimtų tą laiką, kai išgirdote nemalonius žodžius ir pašalintų jų pasekmes. Atiduokite Viešpačiui visa kas neigiama. Jis vienintelis gali padėti.

Kartais žmogui sunku pačiam išsivaduoti iš esamos situacijos, tada gali padėti kunigas egzorcistas.

Kun. Edmundas
Scroll to Top Skip to content