Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.
306 įrašai(-ų).
Ernestas parašė: 2023-12-04 20:36
Garbė Jėzui Kristui.

Turiu paprasta klausima kuris man sukėle minčių, ar smurtiniai žaidimai kur įeina žudymas, ar tai pažeidžia 5 dievo įsakymą? ar tai nuodėme?
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Labai įdomus klausimas. Atsakymas: žaidimai tiesiogiai nepažeidžia Dievo įsakymo, kadangi nėra žudymo fakto, tačiau pažeidžia meilės dorybę, nes skatina bei ugdo smurtą ir taip nukreipia žmogų nuo Didžiojo meilės įsakymo. O kadangi Dievas yra tobula meilė, tai nukreipia ir nuo Dievo. Apibendrinant – smurtiniai žaidimai tikrai neugdo, bet žlugdo vidinį žmogų.

Kun. Arnoldas Valkauskas
Almantas parašė: 2023-11-12 17:59
Sveiki, niekada netikėjau tokiais dalykais iki vakar, per pastaruosius kelis mėnesius tiek man, tiek draugei buvo, kad barškina į duris ir jas atidarius nieko nėra ir tylu, ir prieš kelias dienas, kai atidariau, pajutau vėjo gūsį įeinantį į būtą, nors langai uždaryti, tada vakar prasidėjo keistenybes, pvz. apsivertė katės indelis, nors atsisukus nieko prie jos nebuvo, nuo spintos nukrito kolonėlė, kuri buvo džemperyje ir sportinėje tašeje, išsijungė tv ir jautėsi nemalonus šaltis per kaklą su šiurpuliukais, tai manau kad kažką įsileidau i namus, ką reikėtų daryti, ar reikėtų bijoti?
Atsakė: Administracija
Sveiki,

ačiū, kad klausiate. Tai rimta. Jeigu esate katalikai, pirmiausia turėtumėte nueiti pas savo parapijos kunigą ir papasakoti, kas vyksta. Reikėtų paprašyti pašventinti namus ar butą, kuriame gyvenate. Jeigu reikės egzorcisto pagalbos, kunigas nurodys į ką kreiptis.

Pagarbiai
Sekretoriatas
Vita parašė: 2023-03-07 10:46
Garbė Jėzui Kristui. Esu kaimo bendruomenės narė ir vis susiduriu su iššukiu "Merkinės piramidė" . Bendruomenės nariai vis iškelia norą joje apsilankyti visiems kartu. Patarkit kokiais argumentais juos atkalbėti nuo ekskursijos į ją. Pati suvokiu kas ten vyksta , bet kaip žmonėms pasakyti … padėkit prašau .
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Atsakymas apie Merkinės piramidę gan paprastas: tai yra Pirmojo Dievo įsakymo "neturėk kitų dievų, tik mane Vieną", pažeidimas. Lankymasis Merkinės piramidėje yra lengvatikystės nuodėmė, kadangi pasitikima neaiškia energija, ten maldos kalbamos tam tikru būdu ir tam tikrose vietose, o tai jau maginiai veiksmai. Ta vieta nėra bažnyčia, bet piramidė, vadinasi, iš karto tikima kažin kokiomis mistinėmis galiomis, ir taip pasireiškia energetinis ir maginis pasaulio suvokimas. Sveikatos ir kitų dalykų prašoma ne todėl, kad Dievas geras, bet pasitikint būtent ta vieta ir vėlgi kažkokiu kažkieno ypatingu veikimu, – taigi, Dievas nustumiamas į šalį. Malda tampa tik maginio ritualo priedanga, – juk reikia eiti ratu, tam tikrose vietose pasimeldžiant, kad neva viskas įgautų poveikį. Dievui nereikia vaikščiojimo nei ratais, nei spiralėmis nei kažkaip kitaip. Jis mus girdi ir mato kiekvienoje vietoje, o bažnyčia yra pašventinta erdvė, reikalinga ypač šventoms apeigos atlikti, tai yra bendruomenei susiburti apie Kristaus aukos stalą.

Merkinės piramidėje demonas mėgdžioja Dievo veikimą, mat kviečia atlikti tam tikrus veiksmus, per kuriuos esą pasieksime norimą rezultatą. Tačiau tai yra pasityčiojimas iš Dievo, nes pasitikima ne Dievo meile ir gerumu, bet visiškai kitomis jėgomis: piramide, energijomis, vaikščiojimu… Tuo pačiu išniekinamos maldos, nes jos susiejamos su tam tikra vieta, kuri neturi nieko bendra su Dievu.

Taigi, galima išvardinti visą eilę maginio mąstymo apraiškų, kurios vyksta minimoje Merkinės piramidėje, ir visos jos atveria kelią demonų veikimui žmogaus sieloje.

teol. dr. kun. Arnoldas Valkauskas
Scroll to Top
Skip to content