Karalius nuogas, arba ačiū G. Barciui už kilogramą cukraus po 3000-4000 litų

Ekspertai.eu anksčiau aprašytas vaistų lygiagrečiojo importo trukdymo biznis yra tik gėlytės, palyginus su už tūkstančius litų parduodamu kilogramu cukraus su laktozės priemaiša. Iš oscilokokcino, kurį Valstybinė vaistų kontrolės tarnyba (VVKT) užregistravo kaip vaistą, farmacininkai susikrauna milijonus litų. Savo paskirtį – užtikrinti, kad vartotojai gautų tik saugius ir veiksmingus vaistus – Ginatuto Barcio vadovaujama kontora užmiršo, kai farmacininkai užsimanė parduoti kilogramą cukraus už 3000‑4000 litų. Iš cukraus ir laktozės pagamintą produktą jie pavadino oscilokokcinu (Oscillococcinum), kurį VVKT įteisino be jokių tyrimų ir mokslinių veiksmingumo įrodymų(1).

Oscilokokcino sudėtis

VVKT teigia, kad vienoje oscilokokcino dozėje (1 g) yra 0,01 ml laukinių ančių (Anas Barbariae) kepenų ir širdies ekstrakto 200K potencijos, taip pat 0,85 g sacharozės ir 0,15 g laktozės.

Pamėginkime tai išversti į žmonių kalbą. Paprastai homeopatinių vaistų praskiedimas nurodomas D (decimalinėmis, t. y. dešimtinėmis) arba C (centimalinėmis, t. y. šimtinėmis) dalimis. Naudojant dešimtinę potencijų skalę žaliava skiedžiama 1:10, mėgintuvėlis sukratomas, vėl skiedžiama ir vėl kratoma – iš viso tiek kartų, koks skaičius nurodytas.

Visą straipsnį skaitykite https://www.ekspertai.eu

Scroll to Top
Skip to content