Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.
297 įrašai(-ų).
Anonimas parašė: 2013 26 sausio 21:40
Garbė Jėzui Kristui!

Sveiki norėjau paklausti ar nėra blogai valgyti mėsą įskaitant žuvį? Ar nėra nuodėmė žudyti gyvūnus dėl kailių ir maisto industrijos? Juk šiais laikais yra daug galimybių maitintis kitokiais maisto produktais kaip kvietiniais ir pan. Kokia bažnyčios pozicija? Pagal žmogaus sąžinę atsižvelgiant jautrios sielos žmogus negalėtu žūdyti gyvūno savo rankomis nes tai amoralu, nebent tai išlikimo klausimas, bet kaip šiais laikais kai nebe viduramžiai ir maitintis galima alternatyvomis kruopomis, grikiais, ryžiais ir tt.

Ačiū už atsakymą!
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!
Ne žmogus sutvertas gyvuliams, bet gyvuliai žmogui, ir apie tai kalba Šventasis Raštas: Dievas juos palaimino, tardamas: „Būkite vaisingi ir dauginkitės, pripildykite žemę ir valdykite ją! Viešpataukite ir jūros žuvims, ir padangių paukščiams, ir visiems žemėje judantiems gyvūnams". (Pradžios knyga 1 skyrius, 28 eilutė). Apaštalas Petras gavo nurodymą jokio valgio nelaikyti nešvariu: 'Rytojaus dieną, kai šitie keliaudami artinosi prie miesto, Petras užlipo ant plokščiastogio pasimelsti. Buvo apie šeštą valandą. Jis pasijuto išalkęs ir norėjo užkąsti. Kol jam buvo tiekiamas valgis, jį ištiko dvasios pagava. Jis išvydo atsivėrusį dangų, iš kurio leidosi kažkoks rykas, it didelė marška už keturių kampų nuleidžiama žemėn. Jame buvo įvairiausių žemės keturkojų ir roplių bei dangaus paukščių. Ir jam pasigirdo balsas: „Kelkis, Petrai, pjauk ir valgyk!" Petras atsakė: „Jokiu būdu, Viešpatie! Aš niekuomet nesu valgęs sutepto ar nešvaraus maisto". O balsas vėl tarė: „Ką Dievas apvalė, tu nevadink suteptu!" ' (Apaštalų darbai 10 skyrius, 9-15 eilutės).

Per didelis kūrinijos sureikšminimas nepaisant Dievo plano ir žmogui skirto viešpatavimo veda į stabmeldystę, kai kūriniams suteikiama jiems nepriklausanti pagarba.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas
Karolis parašė: 2013 24 sausio 12:02
Garbė Jėzui Kristui,
Man dažnai yra sakoma, kad aš per miegus leidžiu įvairius garsus ir kalbu neaišku kokia kalba ir neaišku ką. Noriu pasiteirauti ar tai gali būti piktosios dvasios veikimas? Taip pat dėl to kalbėjimo: ar tiesa, kad žmonės per miegus kalba kitomis, jiems nežinomomis kalbomis ar net angelų kalbomis?
Dėkoju už atsakymą.
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kirstui, žmogaus psichika labai sudėtinga, taip kad garsų skleidimas miegant turėtų būti psichikos veiklos išdava, kita vertus, garsai – tai ne kalba, taigi nereikėtų painioti. Nežinomomis kalbomis žmogus nei per miegus, nei ne per miegus neturėtų kalbėti, kadangi jis tos kalbos nesimokė. Jei vis dėlto taip būtų, reiktų įsigilinti, paprašyti tiek psichiatrų, tiek egzorcistų konsultacijos.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas
Greta parašė: 2013 23 sausio 23:07
Visa sirdim ir protu myliu Dieva teva.mergele Maryja. Stengiuosi gyvenu dorai nes buvau taip auklejama nes kasn uostabiausia  man tai teikia palaima..Manau kad kekvienas atsispyrimas pagundai stiprina ir augina dvasia ir valia.o uz kekviena nedorybe gyvenime manau tenka skaudziai zmonem moket. be to dievo istatymai ipac dorumo prasme manau tai amzinosios vertybes..Taciau keleta kartu esu buvus pas ekstraseansa.bet jis labai geras ir pamaldus, uzdejes rankas , net jauciau kaip kaista man jos. pasake kokios susirgimai.nueme bloga energija isejus norejau verkt is laimes kaip man gera ir lengva sviesu buvo nes kazkoks negeras asmuo mane vampyrizuoja.turbut jums tai skamba keistai..taciau jis net is ntr daug pasako apie zmogu nes mane ir mano drauga , kuris tikrai jauciu yra tokiu paciu vertybiu kaip ir as.Visada Dievui dekoju kad ji sutikau ir zinau kad man lemtas ir kortas metant tas zmogus mate kad danguj yra angelas kuris saugo musu dvasias kad neissiskirtumem. Bet kodel Jus kunigai netikite kad yra zmoniu apdovanotu dievo? kad jie gali gydyt? geri zmones dorovingi. patys budami pamaldus.As nekalbu apie cigonu magija. arb taro kortas(nest ai yra juodoji magija).juk zmogus gali tureti dovana is Dievo? Kad ir ka kas sakytu jauciu visa sirdim kad nepadariau nuodemes nuejus pas ji..nesjis geras zmogus.jis tiki dievu.ir padeda zmonems.As asmeniskai manau kad per tokius gerus zmones veikia dievas.O visi burejai kurie paveikia zmogu psichologiskai ir veikia apgaule ar juodaja magija jie smerkia Dieva ir jiems bus atlyginta…Bet tada jus kunigai patarkit kaip apsisaugot nuo blogu zmoniu? nuo energetiniu vampyru kurie ismusa is veziu ir issekina..kurie uzkalba nuziuri ir lyg tycia zmogui ima labai nesisekt.Juk blogas zodis veikiamas piktumo palinkejimai ir tt viskas yra negatyvu…Dar norejau kai ko paklausti.. Ko beprasyciau Dievo man viskas issipildo. o kitiems ne. Ar cia mociutes kuria labai mylejau ir tecio kurie buvo pamaldus ir visada padedavo kitiems bet iskeliavo
Atsakė: Administracija
Pirmiausia turėtumėte sau atsakyti, ar norite sužinoti Tiesą ir keisti savo gyvenimą. Pati sakote, "kad ir ką kas sakytų.. jaučiu, kad nepadariau nuodėmės". Mūsų jausmai dažnai klysta (kitaip nebūtų tiek daug tragedijų gyvenime). Dievas davė ir protą, kad galėtume pažinti Tiesą ir ja vadovautis. Jeigu nenorite pažinti tiesos kelio ir juo eiti, jeigu Jums tiesa tik tai, ką Jūs pati pasirenkate ir kas Jums patinka, arba tai, ką išburia kortos, tada neturi prasmės bet kokie kitų žmonių (net ir Bažnyčios autoritetų) įrodinėjimai.

Tačiau jei norite išeiti iš tos sumaišties, kurioje esate, reikėtų pradėti nuo geros, nuoširdžios išpažinties. Taip pat patartina skaityti tinkamas katalikų tikėjimą gilinančias knygas, pirmiausia Katalikų Bažnyčios Katekizmą, klausytis Marijos radijo laidų, kurios padeda susivokti mus užgriuvusioje informacijos jūroje, suformuoti tinkamus kriterijus mus supančios tikrovės vertinimui.
O tai, kad ekstrasensai yra "pamaldūs", "tiki dievu" (kokiu?), "padeda žmonėms" – tai nestebina. To nedarydami jie neturėtų klientų, ypač mūsų krašte. Tik visada reikia klausti, kokia jėga ar energija vadovaudamiesi jie tai daro. Turime žinoti, kad mūsų išganymo priešas yra labai gudrus ir moka prisidengti gėriu.

Tepadeda Jums Dievas!
ses. Asta

*****

GJK

Mano patarimas toks. Jums reikėtų atlikti rekolekcijas, o tada suprasite, kodėl mes, kunigai, nepatariame pasitikėti ekstrasensais. Siūlyčiau pasitikėti tik Viešpačiu, pasivesti Jo globai tada būsite saugi ir sveika.

kun. Edmundas Rinkevičius
Scroll to Top Skip to content