Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.
297 įrašai(-ų).
Vilma parašė: 2013 31 sausio 18:01
sveiki
norejau paklausti, as turiu vaika ir kai jis ka nors pridirba, sudauzo lekste ar prilaisto, sakau: oi tu velniukas …ar nekenks jei taip pavadinu?
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,
jūs pati jau atsakėte į savo klausimą – taip vaiko vadinti kategoriškai negalima, nes kiekvienas žmogus yra Dievo paveikslas ir panašumas. Tėvai turi savo vaikus laiminti, auklėti, o ne vadinti demonų vardais, kurie gali tapti tarsi pašventimas Piktajai dvasiai.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas
Elena parašė: 2013 31 sausio 11:10
Garbė jėzui Kristui

Jau keletą kartų staigiai prabundu iš sapno ir suvokiu, kad mano siela tarsi išėjus iš kūno ir nespėja sugrįžt. Po kelių sekundžių viskas susitvarko, bet per tą laiką labai išsigąstu, nes jausmas nėra labai malonus. Jaučiasi, kad pats kūnas tarsi aptirpęs, negyvas ir norisi kviestis pagalbos.

Po tokio pabudimo visuomet pasimeldžiu, kad būtų ramiau. Tačiau man jau darosi baisoka, nes nežinau kodėl taip vyksta. Nuo pat vaikystės mano sapnai būdavo labai stiprūs, ten dažnai mane aplankydavo mirę ir nebūtinai artimi žmonės ir ne vienas dalykas kas prisisapnavo išsipildė.

Nors esu tikinti, dažnai meldžiuosi, bet dėl įdomumo mėgdavau lankytis pas būrėjas ir visais būdais priešintis likimui. Taigi galvoju, galbūt būrimo seansai galėjo pakenkti mano dvasinei energijai. Koks geriausias būdas apvalyti sielą?
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,
sprendžiant pagal pasakojimą, gali būti tam tikrų dvasinių problemų. Lankymasis pas būrėjas, be jokios abejonės, padarė neigiamą įtaką. Kitas klausimas – kiek iš viso gilus ir teisingai suformuotas Jūsų tikėjimas, nes už tokių išsireiškimų, kaip "dvasinė energija" gali slypėti ezoterinio mąstymo įtaka. Reiktų pasitikrinti savo gyvenimo, tikėjimo "vingius" pagal www.egzorcistas.lt esantį klausimyną "Kada reikalinga prašymo išlaisvinti malda". Pirmas vaistas – visų burtų bei prietarų atsižadėjimas ir išsami, nuoširdi išpažintis. Reikia gilinti savo tikėjimą, remiantis Bažnyčios mokymu ir saugotis nukrypimų.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas
Sandra parašė: 2013 29 sausio 20:13
Labas vakaras. Tiesiog noriu sužinoti bent šį tą, kodėl taip vyksta. Niekada neužsiiminėjau jokiais spiritizmo reikalais. Tačiau nuo tada, kiek save atsimenu, bet kas, kas susije su anapiliu, nuo elementarių minčių ar net konkrečių išgirstų apibūdinimų, terminų (ypač jei kalbama apie blogąsias pasaulios puses) mano fizinis kūnas pradeda reaguoti tikrai nenormaliai. Iš šalies atrodo, kaip didžiule baimė, tačiau dvasinės baimės nejaučių, bet per kūną ima bėgioti staigus ir nemalonus šaltis ir neatsiejamai pradeda riedėti ašaros, nors nesijaučiu, kad norėčiau verkti ir dar kiti pojūčiai, kurių paprasčiausiai nesugebu apibūdinti.
Atsakė: Administracija
 GJK!

Iš jūsų pasakojimo galima spręsti, kad jums sunku išreikšti emocijas įprastais būdais, dėl to vietoj jūsų emocijų reaguoja kūnas – jisai už jus bijo ir verkia. To priežastis gali būti ankstyvoje vaikystėje neleistos išreikšti natūralios emocijos. Apie šias problemas būtina pasikalbėti su psichologu ar psichoterapeutu, pageidautina krikščioniu ar su kunigu, išmanančiu psichologiją. Jie gali padėti surasti tolimesnį kelią, kuriuo einant, galima šių problemų atsikratyti. Tai nėra greitas procesas, todėl nereikia nusivilti, negavus greito rezultato. Dėl to gali tekti aplankyti kelis specialistus. Kaip pagalbinė, tačiau nemažiau svarbi priemonė, gali būti ir vaistai (ne homeopatiniai), paskirti psichiatro.

Gydytojas Audrius
Scroll to Top Skip to content