Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.
262 įrašai(-ų).
vaidas parašė 2015 balandžio 12   18:24:
Sveiki ,

turiu priklausomybe nuo azartiniu losimu varkstu jau daugeli metu. Tikiu Jezu Kristu, skaitau sventa rasta, einu ispazinties kuo dazniau, priimu sventa kumunija, tik sunku melstis pagalbos i Isganytoja, nors tikrai tikiu kad niekas kitas neisvaduos manes is tos vergijos kaip Jezus. Gal galit atsakyti ar tai gali buti piktojo varginimai, kad buciau apsestas nesijauciu, nors kitakart nebesinori ir gyventi. Pats jegu atsispirti tai pagundai neturiu, grauzia sazine, kad del Jezaus meiles as tureciau pats nustoti taip elgtis, deja liksiol nepavyko . Aciu
Atsakė: Administracija
GJK,

gerai kad tikite, skaitote šv. Raštą, bet to neužtenka. Reikia pavesti Viešpačiui Jėzui savo gyvenimą, prašyti Jo pagalbos. Maldoje prašyti ne kad mestumėte azartinius lošimus, bet kad norėtumėte mesti. Jeigu žmogus nori, tik tada Dievas padeda. Dievas nieko nedaro prieš žmogaus valią. Per bet kokią priklausomybę gali būti piktosios dvasios varginimas. Todėl gerai būtų pasirodyti ir pasitarti su egzorcistu.

kun. Edmundas
Joana parašė 2015 balandžio 12   17:37:
Laba diena,noreciau suzinoti,kaip galima paremti jusu svetaine gyvenant uzsienyje. Aciu.
Atsakė: Administracija
Sveiki,

Paramą ar auką galite pervesti į šią sąskaitą:

Sąskaitos numeris: LT217044060006902143
Juridinio asmens kodas: 302312069
SWIFT kodas: HABALT22
Nacionaline Egzorcistu Asociacija

Pagarbiai,
Administracija
Midnight scream parašė 2015 balandžio 12   10:24:
Garbė Jėzui Kristui!
Norėjau paklausti labai paprasto klausymo. Ar moterys/mergaitės irgi gali būti egzorcistės? Lauksiu jūsų atsakymo
Atsakė: Administracija
Sveiki,

egzorcistais gali būti tik Vyskupų paskirti Katalikų Bažnyčios kunigai. Moterys gali būti tik egzorcisto komandos besimeldžiančiomis narėmis.

Pagarbiai,
Administracija
Mildamano parašė 2015 balandžio 10   16:49:
Garbė Jėzui Kristui!

Nežinau ar atkreipsite dėmesį į tokį klausima,bet daugiau nežinau kur kreiptis. Ar piktosios dvasios gali išnaudoti žmogų lytiškai? Ar tai bent jau įmanoma? Yra nutikę tokių įvykiu? Gal yra buvę, kad mergina pastoja nuo piktosios dvasios? Lauksiu atsakymo.
Atsakė: Administracija
Pojūčių, kad santykiaujama, būna, tačiau pastoti nuo dvasių neįmanoma.

Pagarbiai,
kun. Arnoldas
stigne parašė 2015 balandžio 7   10:34:
Esu turejusi okultiniu patirciu. Dabar stengiuosi gyventi krikscioniska gyvenima ir daznai aplanko tokios baimes - kad visiems laikams po mirties pakliusiu i pragara, kad ikrisiu i tamsa ir busiu nuo visu atskirta amziams, totalinej vienatvej. Man sitas dalykas ant tiek jautrus, kad net apsiverkiu apie tai pasakodama kitiems, nes tai labai baisu. Kaip suprasti - ar cia tik praeities pasekme, ar kazkoks gundymas, ar kazkokios neissakytos nuodemes? O gal Dievas rodo, kad reikia del kazko susimastyt? Aciu.
Atsakė: Administracija
GJK,

jeigu buvo okultinių praktikų, tai pirmiausia reikia tai išpažinti per išpažintį, viso to atsižadėti ir daryti atgailą. Jeigu yra baimė, vadinasi dar nėra tvirto pasitikėjimo Dievu. Baimės nebelieka, kai Dievą mylime iš visos širdies. Piktoji dvasia stengiasi sužlugdyti žmogų, kaltinti jį, gąsdinti pragaru ir skatinti nepasitikėjimą. Kristus prisikėlė ir paruošė mums prisikėlimą ir gyvenimą. Drąsos ir pasitikėjimo!

kun. Edmundas
Arunas2 parašė 2015 balandžio 1   14:31:
Garbe Jezui Kristui,

jau kokias 4 dienas kamuoja labai keistas ir varginantis reiskinys : kai tik pagalvoju apie Jezu, iskarto tarytum is sono isoka galvoje kokia nors ji paniekinanti mintis.Visada laikiau save kataliku, bet realiai labai ieskoti ir noreti buti su Kristumi pradejau pries kokius 3 menesius, gyvenimas pasikeite i geraja puse, ypatingai galiu pasakyti, kad praktiskai isnyko baime ir ta ramybe...., kuria gana sunku nupasakoti zodziais. Mano Dievo garbinimo budas yra tai kas kartais vadinama "vaiksciojimu su Dievu" t.y. Kristus mintyse daugiau maziau pastoviai ir jau kokios 4 dienos sitas "apsedimas"  su tomis blogomis mintimis, kurios tarytum kaip ir ne mano. As noriu, kad viskas butu kaip pries savaite, kai galejau melstis mintyse nebijodamas, kad "bumtels" kokia nors kvaila mintis. As nenoriu tu minciu !!!  As pasimetes ir nezinau ka su tuo daryt.
Atsakė: Administracija
Sveiki,

ačiū už klausimą.

Neišsigąskite, Jūs išgyvenate tikrą dvasinę kovą, kuri būtent taip pasireiškia gyvenimo su Dievu pradžioje. Mūsų išganymo priešas velnias nori Jus bet kokia kaina atitraukti nuo tos keliones link Dievo ir su Dievu, kuri, kaip rašote, teikia ramybę ir gyvenimo pagrindą. Su piktuoju teks kovoti visą gyvenimą, tik jo puolimai kuo toliau, tuo bus subtilesni. Vienas iš būdų, kaip jam atsispirti dabar - nuolat kartoti mintyse, o jei įmanoma, net ir garsiai Jėzaus maldą: "Jėzau, Dovydo Sūnau, pasigailėk manęs nusidėjėlio!" Jokiu būdu nenustokite melstis! Patartina kuo daugiau skaityti Šventąjį Raštą, ypač Naująjį Testamentą. Labai gerai padeda išpažintis, net jeigu ir nesijaučiate padaręs sunkių nuodėmių. Per išpažintį reikėtų pasakyti tas pagundas, kurios vargina, įvardinant, kokiais žodžiais Jus gundo keikti ir niekinti Jėzų. Velnias labai bijo atvirumo ir nuolankumo.

Jeigu vis tiek nepalengvės, kreipkitės į savo parapijos kunigą, kad pasimelstų užtarimo malda.

Stiprybės,
Viešpats, kuris nugalėjo šėtoną, su Jumis!
Dana parašė 2015 kovo 18   09:38:
GJK.

Vokiečių teologas ir gydytojas Bertas Helingeris taiko psichoterapinį metodą, vadinamą šeimos konsteliacija. Gal galėtumėte pakomentuoti šį metodą. Pačiai teko dalyvauti ne vienoje konsteliacijoje (Kazimiero Daugėlos organizuotuose susitikimuose) atstovaujant kitus asmenis. Bijau, kad tai gali būti kažkas mistiško ir pavojinga mano sielai.

Širdingai dėkoju už atsakymą
Atsakė: Administracija
GJK!

Jūsų nuojauta teisinga. Šis metodas nėra mokslinis, remiasi šamanizmo principais. B. Hellingeris į psichodramą įvedė Afrikos zulu patirties elementus, nes pats ten dirbdamas kaip misijonierius, dalyvaudavo šamanų ritualinėse apeigose. Jo (ir jo mokinių) skelbiamas tikslas kaip ir geras - atstatyti meilės ryšius, įeinant į protėvių gyvenimą. Žmones tai labai patraukia. Tačiau pavojus slypi tame, kad konsteliacijos metu vadovas inicijuoja kiekvieną į jam skirtą vaidmenį paliesdamas jį. Dingsta asmens laisvė. Nebeaišku, kokios jėgos veikia dalyvių protą ir pasąmonę. Kalbama apie kosminę energiją ir kitus ezoterinius elementus.

Katalikams patartina vengti šių seminarų.

Pagarbiai,
Administracija
Dorota parašė 2015 kovo 6   11:15:
Garbe Jezui Kristui.

Prasau padekite, kaip galiu rasti kuniga egzorcista, nes negaliu isbristi is prarajos, man baisu, kad viena diena gali nutikti kazkas blogo be sugrizimo, net mano seimai. Pykstames su seima, su sunumi. Prasau padekite.
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Malonėkite parašyti, kodėl Jums atrodo, kad tik kunigas egzorcistas gali padėti? Pirmiausia patariame prieiti išpažinties, pasikalbėti su savo parapijos ar kuriuo kitu kunigu. Jei jis patars kreiptis į egzorcistą, tada parašykite, nurodysime ką reikia daryti.

Pagarbiai,
Administracija
Jurgita. parašė 2015 vasario 26   19:58:
Garbė Jezui Kristui,

Norėčiau plačiau truputėlį, klausiau klausimo apie eterinius aliejus, ar tai nėra homeopatija. Gavau atsakymą jog ne, tačiau užsiminėte, jog tai gali tapti homopatija kuomet naudojama su kitomis praktikomis viena tarp jų aromaterapija. Tai čia suprantu, kai nevatai gydymas, kvapais. O kaip pavyzdžiui su kvepalais? Eteriniai aliejai, esencijos naudojami kvepaluose. Juos juk renkamės pagal kvapus, užuosdami, atsirenkam patinkančius. Ar tai nesiskaito aromaterapija? Taip pat ir šampūnai ir t.t. kuriuose naudojami eteriniai aliejai ar kvapikliai taip pat skleidžia aromatus.  Ar sakykim pasirnkus patinkantį eterinį aliejų pasitepi juo, kadangi patinka jo kvapas, tai aromaterapija ar ne? Šiek tiek paaiškinkit. Ačiū
Atsakė: Administracija
GJK!

Pirmiausia, prieš naudodami bet kokį produktą, palaiminkit jį. Antra, jei ant gaminio - ar tai būtų kvepalai, ar šampūnas, ar eteriniai aliejai - nėra užrašo, jog tai yra homeopatiniai, ajurvediniai ar kiti žmogaus energetiką stimuliuojantys produktai, naudokite juos.

Pagarbiai,
Mečislovas
Jurgita. parašė 2015 vasario 24   10:43:
Garbė Jėzui Kristui,

Norėčiau paklausti apie eterinius aliejus, kažkada teko skaityti straipsnį internete, kur jei gerai supratau jie buvo priskirti   homeopatijai. (Homeopatijos bomba kažkaip tai sakyčiau). Žinau, kad homeopatija yra žalinga ir nepriimtina krikščionims. O kaip realiai su tais eteriniais aliejais? Jie įeina ir į šampūnų sudėtį, į muilų kai kurių ir pan. Ar šiaip grynų galima įsigyti PVZ Linų aliejus ar varnalėšų plaukų slinkimui stabdyti, kiti odai, ar nugaros skausmui mažinti. Ar tai homeopatija iš tiesų  ar ne? Ar galima juos naudoti ar vengti. Ačiū.

Su Dievu
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Eteriniai aliejai nėra homeopatiniai preparatai, nes ruošiami visai kitokiu būdu. Jų naudojimas gali įgyti ezoterinį atspalvį, kuomet jie yra jungiami su kitomis praktikomis: homeopatija, ajurveda, reiki, aromaterapija ir pan. Jūsų minimi augalų aliejai ir ekstraktai taip pat nėra homeopatija.

Pagarbiai,
Administracija