Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę įrašus redaguoti arba jų neskelbti.
291 įrašas.
Irena parašė: 2020 11 vasario at 20:36:
Garbė Jėzui Kristui,
Ar krikščionis gali skaityti Tatjanos Nikolajevnos knygas ,,Išminties Žodis.Valdovų laiškai"?Ar tai neprieštarauja katalikų tikėjimui?
Knygos redakcija rašo : Knygos ,,Išminties Žodis"- tai Išminties Valdovų,Didžiųjų žmonijos Mokytojų Laiškai žmonijai,perduoti per Tatjaną Nikolajevną Mikušiną. Knygose išdėstytas naujas filosofinis-etinis Mokymas,atskleidžiantis Senųjų Žinių Išmintį šiuolaikine kalba. Mokymą priėmė T.N.Mikušina 2005-2015m.,o atskiri Laiškai ateina į mūsų pasaulį ir dabar.
Ačiū už atsakymą.
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,

be jokios abejonės tokie „apreiškimai“ prieštarauja Katalikų Bažnyčios mokymui ir apskritai krikščionybės esmei, nes nėra ir negali būti jokių kitų dvasinių autoritetų šalia Jėzaus Kristaus. Jėzus Kristus yra tikras Dievas ir tikras Žmogus, ir bet koks bandymas remtis kitais „apšviestais“ autoritetais jau yra erezija, ezoterika, arba pagonybė. Tai I-ojo Dievo įsakymo „Neturėk kitų dievų“ pažeidimas, kitaip tariant, labai sunki nuodėmė.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas Valkauskas
Danguolė parašė: 2020 11 vasario at 20:08:
Dirbu sėdimą darbą ir daug metų vaikštau masažuotis – visą laiką maniau, kad moteriškė darbuojasi tik kumščiais, ir darbuojasi iš peties, tačiau paskutinį kartą ji kažką pridegino kažkokiu cigaru. Visai netyčia internete užtikau tekstą apie kažkokius prideginimus – moksa, kurie, rodos, nėra geras dalykas. Turėčiau jai pasakyti, kad man užteks kumščių, o prideginimo nereikia? Ar apskritai liautis pas ją vaikščioti?
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,

dėkojame už klausimą.

Manau, jog paprasčiausia būtų su masažuotoja viską labai draugiškai ir paprastai išsiaiškinti, paklausiant, kokią metodiką jinai taiko. Jeigu užsiima visokiomis energijomis, tada padėkojus susirasti kitą masažo specialistą. Išsiaiškinti nėra nieko gėdinga, – juk galima labai draugiškai su žmogumi pasišnekėti, o dar ir savotiškai apaštalauti, išdėstant savo įsitikinimus, argumentus.

Dievo palaimos,
kun. Arnoldas Valkauskas
Justina parašė: 2020 6 vasario at 13:56:
Garbė Jėzui Kristui!
Vilniaus dizaino kolegija savo tinklalapyje užsidėjusi įtartiną, panašų į budos ar kažkokios deives (nelabai domėjausi), emblemą. Ar galėčiau šioje kolegijoje studijuoti? Esu praktikuojanti katalikė,
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui,

Dėl Kolegijos stilizuoto logotipo, sunku būtų ką paaiškinti, nežinant, ką jis konkrečiai reiškia ir kodėl pasirinktas būtent toks.

Dėl studijų kokybės, reikia tyrinėti studijų programas ir pagal jas rinktis norimą kryptį.

Dievo palaimos!
Kun. Virgilijus Poškus
Scroll to Top Skip to content