Klausimai – atsakymai

Čia galite užduoti Jums rūpimus klausimus.
Jeigu atsakymą norite gauti asmeniškai, būtinai tai nurodykite!
El. pašto adresas reikalingas tam, kad galėtume atsakyti į Jūsų klausimą asmeniškai.
Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.

Naujas įrašas

 
 
 
 
 
 
 
Laukai pažymėti * yra privalomi.
Jūsų įrašai paskelbiami tik tada, kai juos peržvelgia Administracija!
Administracija pasilieka teisę redaguoti, ištrinti arba nepublikuoti įrašų.
264 įrašai(-ų).
Juozas. parašė 2019 kovo 7   16:50:
Garbė Jėzui Kristui.

Kunigai teigia, kad gyvųjų pasaulyje veikia ir pragaro sielos, ir Skaistyklos vėlės, ir pragaro piktosios dvasios. Kun. Egzorcistai - tik, kad pragaro piktosios dvasios. Kokia Jūsų nuomonė?
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Džiugu, kad domitės tikėjimo klausimais. Mirštant žmogui, jo siela atsiskiria nuo kūno ir keliauja į Dievo artumą arba į skaistyklą, o liūdniausiu atveju - į pragarą. Mirusiųjų sieloms neleidžiama nei klajoti, nei veikti žemėje. Pagal Bažnyčios mokymą ir Šv. Raštą gyvųjų pasaulyje veikia tik piktosios pragaro dvasios.

Kun. Virgilijus Poškus
Egidijus parašė 2019 vasario 28   09:36:
Sveiki,
girdėjau, kad egzorcizmo seanso metu, apsėstasis kartais pakyla nuo žemės ar net skraido. Ar tiesa?
Atsakė: Administracija
Sveiki,
Taip, tokių reiškinių labai retai, bet pasitaiko.
Pagarbiai,
Sekretoriatas
Ona parašė 2019 vasario 8   12:56:
Garbė Jėzui Kristui!
Norėčiau pasiteirauti, kaip Katalikų Bažnyčia vertina gydymą akupresūra, vadinamąjį SuDžok arba kinietišką taškinį masažą. Šeimos draugų tarpe atsirado tokių, kam jis labai gelbsti ir namiškiai jau irgi ketina pradėti lankytis kažkokio lietuviško specialisto paskaitose...Asmeniškai aš tokiais stebuklais netikiu, bet pasak metodo mėgėjų pakenkti su juo tikrai negalima. Truputį užmečiau akį į metodo aprašymą- atrodo, kad jis neparemtas jokia dvasine praktika, o tik liaudies medicina ir truputį neurologijos mokslu. Vis tik nepasitikiu vien savo supratimu ir norėčiau pasiteirauti Jūsų nuomonės- ar tai nėra koks pavojingas okultinis mokslas, galintis pakenkti sielos išganymui. Labai ačiū už atsakymą.
Atsakė: Administracija
Garbė Jėzui Kristui!

Medicinos mokslas ir oficiali medicina tokio gydymo būdo (akupresūra, taškinis masažas) nepripažįsta. Akupunktūra ir taškinis masažas remiasi rytietiška energetine žmogaus samprata (pagal Rytų religijas žmogus yra energijų samplaika, o pagal Šv. Raštą žmogus yra Dievo paveikslas) ir nekrikščioniška antropologija. Akupunktūra kyla iš šamanistinio, spiritistinio ir okultinio konteksto. Ji remiasi Rytų religijų mokymu. Šios rytietiškos praktikos veda į demono užvaldymą. Taigi to vartoti nerekomenduotina. Dar svarbu žinoti, kad negalima tikėti tuo, ką skelbia šio metodo ir kitų panašių dalykų propaguotojai. Jiems svarbu pritraukti klientų ir uždirbti didelius pinigus.

Pagarbiai,
Kun. Kęstutis Dailydė
Scroll to Top Skip to content